Chcete zaplatit pomocí bankovního převodu?

Pokud budete chtít uskutečnit platbu předem a budete chtít využít metodu bankovní převod je to velice jednoduché.

Při potvrzení objednávky (v košíku), když vyplníte všechna pole včetně zvolené dopravy, si vyberete platební bránu GoPay, která sdružuje více platebních metod a jedna z nich je práve bankovní převod.

Na tuto bránu tedy kliknete a budete přesměrováni na souhrn objednávky. Poté stačí kliknout na "Potvrzuji objednávku" (samozřejmě si můžete překontrolovat ještě správnost objednávky).

Následně budete přesměrováni na stránky platební brány GoPay, kde si vyberete "tlačítko" Bankovní převod.

Jako poslední krok si vyberete příslušnou banku, na které vlastníte učet (pokud není na výběr vyberete "Jiná banka") a hned se Vám ukáže číslo učtu, variabilní symbol a částka k platbě.

Číslo účtu dopředu nikomu nezasíleme, protože se právě využívá brána GoPay, která Vám předá pokyny k platbě.

Ukázka platební brány

Pokud jste platební bránu zrušili (např. zavřeli internetový prohlížeč v průběhu platby) nic se neděje.

1. možnost - pokud jste u nás zaregistrovaný(á)
Jděte na naše stránky www.vsezapulku.cz a přihlašte se pod svým uživatelským jménem a heslem. Poté klikněte na velké tlačítko Historie a detaily mých objednávek. Zde máte možnost kliknout na tlačíkto opakovat platbu a postupujte dle obrázků níže, můžete si i zvolit jinou metody platby.

2. možnost
Do Vašeho emailu přijde upozornění, že platba byla zrušena nebo nedokončena. Stačí jednoduše kliknout na žluté tlačítko Opakovat platbu GoPay a postupujte dle obrázků níže, můžete si i zvolit jinou metody platby.

1. krok
vyberte platební metodu
2. krok
výběr banky